Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zde mi můžete zanechat vzkazy, odkazy na weby, pozdravy, připomínky k tomuto webu a ostatní věci týkající se tohoto webu. Soukromé dopisy, nebo urážky s nadávkami mi prosím posílejte rovnou na můj email : mertlova1@email.cz a neobtěžujte tím ostatní návštěvníky tohoto webu. Myslím, že se jich to netýká, a že mají právo, na to číst, nebo psát to co si doopravdy myslí a nedumat nad tím, jak můžou být ostatní lidi závistiví a zlí. Pište mi to prosím do komentářů, jelikož nemám, pravou návštěvní knihu, tohle je také řešení.

   

Ahoj, pokud už jste tady a chcete mi něco napsat do mé Návštěvní knihy, prosím, zastavte se na chvíli v rubrice Vzhled této stránky a napiště mi do komentářů, který vzhled se vám líbí nevíce. Moc prosím, dejte mi vědět, jestli se vám současný desing mých webových stránek líbí, či zda bych ho měla změnit. Moc vám děkuji, za návštěvu tohoto webu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Vrchovany

(Nika , 5. 6. 2011 12:50)

Ahoj chtěla jsem se tě zeptat.Jak jste to měli na táboře s placením a oznámením odkud se odjíždí?Já jsem poslala přihlášku tak to mi odepsali že jim to přišlo,ale když jsem poslala zálohu tak nám nic nenapsali.Takže ted nevim jestli nás vůbec počítaj a kdyby jo odkud se pojede nebo tam máme přijed atd.DÍky za odpověď.

Moc pěkné!:-)

(Terezua Hladíková, 12. 4. 2010 17:06)

Váš blok se mi moc líbí!Nejhezčí je asi č.1.(z těch vzhledů)Mějte se moc hezky

Blog

(Konici-123, 28. 1. 2010 13:17)

ahoj, máš moooooooooooooooooooooo........ hezký blog... víš no napadlo mě že kdyby jsi se chtěla kouknout na můj tak adresa je http://konici-123.blog.cz Víš moc lidí na něj nechodí a tak jestli můžeš napsat komentář.... Jestli to uděláš budeš skvělá a můžu tvoji adresu dát na můj blog

Koníci

(Sametka, 20. 1. 2009 17:30)

Ahoj! Máš moc krásný stránečky o koních, budu moc ráda, když se někdy, o volné chvíli, mrkneš na moje (www.mojelaska-kone.estranky.cz). Zjistila jsem totiž, dle tvých článků, že já chápu koně zcela jinak než ty :-). Mohu se zeptat, kolik ti je let?

čaukyyyy

(Matěj, 11. 11. 2008 18:37)

ahoj veru jak se ti darí ve škole, musim uznat ze mas moc peknou webovecku, jsi sikula. jen tad kale , pa mej se

re:re: blog

(Marinka Malá, 8. 11. 2008 19:37)

no já teda žasnu, jak mohou být lidi hnusní, co ti ta holka udělala, že jí nadáváš bůhví proč do takových ... . asi by jsi si ty neřeknu měl(a)rozmyslet co sem vlasně píšeš a přečíst si ten text nad komentářeme, to je teda fakt hnus co tu píšeš

blog

(nereknu, 8. 11. 2008 10:13)

ty si taková krava že to není možný. co si osobě myslíš ty nádhero, máč totady dost hnuusný tolik blogů nevídí často, ty p***. děla semi s tebe špatne

re:re:webovka

(Martinka Malá, 7. 11. 2008 21:09)

Ahoj, moc děkuji, že se mohu nechat tvou webovkou inspirovat, chci si udělat podobnou taky na estrankách. Moc děkuju, máš to tady moc pěkný =-)

re: webovka

(majitelka webu, 7. 11. 2008 14:33)

Ahoj Martinko, určitě budu ráda, když budu moci být někomu s mou webovkou vzorem, na druhou stranu bych nebyla ráda, kdyby jsi doslova kopírovala třeba moje texty, já se snažím to také nedělat a když to nejde, tak uvedu vzor. Děkuji za pochvalu a tobě taky hodně zdaru.

webovka

(Martinka Malá, 6. 11. 2008 15:39)

Máš opravdu moc pěkný web a máš to hodně užitečných a zajímavých informací, pokračuj v tom, já se nechám tvou webovkou inspirovat, jestli teda mohu. Opravdu se ti webovka povedla.

Ahoj

(Deny, 2. 11. 2008 20:56)

Ahoj, měla bych dotaz. Bydlím v Jiříkově a ráda bych chodila někde tady ke koním. Kde je v Rumburku ta stáj kam chodíš? Můžeš mi napsat na meil?
denisapolackova@seznam.cz

webíkk pěkkný

(webíček, 28. 7. 2008 14:45)

más to tady mocinky super

web

(návštěvník, 20. 7. 2008 10:47)

Máš to tady opravdu pěkné a myslím, že tu máš dost informací, máš tu pěkné povídání o kolice a já ti přeji mnoho dalšíš úspěchů s tvojím webem. Měj se pěkně a ať se ti u koní daří.